Projektování, dřevostavby, zděné stavby, energetický štítek budovy, stavební fyzika, statika, realizace

Zajimavosti

V roce 2014 byla dokončena realizace vyhlídkové věže ve sportovně rekreačním centru Dolní Moravice - Nová Ves.

Celý článek...

Aktuality

Na podzim 2014 byla zahájena realizace dvou bytových domů s 88 bytovými jednotkami Garden park Kladno – Kročehlavy. Generálním projektantem je RD PROJECT. www.byty-kladno.cz


Pro společnost HAAS FERTIGBAU jsme v roce 2014 zpracovali 17 projektů rodinných domů pro stavební povolení. www.haas-fertigbau.cz/rodinne-domy

naše služby

Společnost RD PROJECT & PARTNERS, s.r.o. byla založena v roce 2007 na základě dlouholetých zkušeností v oboru projektování.

Hlavním cílem společnosti je poskytování komplexních služeb v oblasti projekční přípravy staveb a stavebního poradenství. Spektrum námi projektovaných objektů zahrnuje rodinné a bytové domy včetně jejich příslušenství, stavby občanské vybavenosti a zemědělské stavby. Provádíme technický dozor staveb a odborné vedení stavby. Zajistíme inženýrskou činnost pro vydání příslušných povolení. Zpracujeme tepelně technické posudky konstrukcí a objektů, navrhneme řešení na základě současných požadavků v oblasti nízkoenergetických a pasivních staveb. Zajišťujeme zpracování dílenské a montážní dokumentace pro firmy nebo živnostníky zabývajicí se plošnou prefabrikací na bázi dřeva. Dodáváme výkresy a materiálové rozpisky provázané s datovými výstupy na automatizovaná NC zařízení. Máme zkušenosti se zpracováním dokumentace a cenových rozpočtů pro stavby financované na základě různých dotačních programů. Naše integrované řešení splňuje požadavky na stavební fyziku, akustiku, požární ochranu, statiku a ochranu veřejného zdraví.

Zajistíme odborný výběr montážní firmy pro realizaci Vašeho domu. Spolupracujeme s významnými výrobci a dodavateli dřevostaveb RD RÝMAŘOV, HAAS Fertigbau, NOVATOP.

 

Za dvacet let působení v oboru vznikla naším přispěním dlouhá řada rodinných domů a individuálních realizací, včetně bytových domů.

 

 

 


Typové projekty

 

Celý článek...
 

 

 

Celý článek...